Scroll Top
real cam balkon enjeksiyon makinası
ÜRETİM MAKİNELERİMİZİ YENİLEDİK !
Real Cam Balkon, Yeni Üretim İmkanları ile Geleceğe Umutla Bakıyor
Türkiye’de cam balkon sistemleri alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Real Cam Balkon, kusursuz bir ürün tedarik sürecine sahiptir. Çeyrek asra yaklaşan geçmişi ile kendi sektöründe öncü hamleler yapan Real Cam Balkon, 2021 yılında yenilikçi adımlarla sektörde liderliğe oynadığını kanıtlıyor.

Üretimde verimliliği sağlamak ve yıllık üretim kapasitesini 2-3 kat arttırmak adına plastik enjeksiyon makinelerini yenileyen Real Cam Balkon gücüne güç kattı. Mevcut makinelerin verimsizliğinden kurtularak yeni hedeflere güçlü bir üretim hattı ile hazırlanma amacını gütmektedir.

Cam balkon sistemlerinin plastik aksamını bünyesinde üretmektedir. Bu sayede maliyet avantajı sağlayan Real Cam Balkon, rakiplerinden farkını hissettirir. Ürün gamında katlanır, sürme ve giyotin cam balkon seçenekleri bulunan firmanın amacı daima daha iyiye ulaşmak.

2020 Yılındaki Zorlukları 2021’de Yeni Hamlelerle Aşacağız

2020 yılında bütün dünyayı kasıp kavuran COVID-19 cam balkon sektörünü de etkiledi. Ancak normalleşme sürecinin de devam etmesi ile birlikte 2021 yılı adeta bir atılım yılı olacak. Real Cam Balkon Yönetim Kurulu Başkanı Murat TÜSÜ hedefleri şu sözlerle açıkladı.

‘Sektörde daima daha iyiyi hedeflemek durumundayız. Çünkü rekabet gelişen teknoloji ile birlikte hep daha öteye gidiyor. Bu da bizim gibi gözü zirvede olan markaların sürekli yeniliğe imza atmasını gerekli kılıyor. 2021 yılında üretim hattımıza kattığımız 4 yeni makine sadece bir başlangıç. Uzun dönemde çok daha ciddi atılımlarla Real Cam Balkon markasını yücelteceğiz.’

Sözlerine gelecek hedefleri ile devam eden Murat TÜSÜ şunları vurguladı.

‘Türkiye pazarında kalite ve yüksek standartları yakalarken uluslararası pazarlarda da Türk’ün Gücünü göstermeyi hedefliyoruz. Bu nedenle de yüksek standartları yakalamayı bir vatandaş sorumluluğu olarak kabul ediyoruz. 2021 ve sonraki süreçte cam balkon sistemleri ile alakalı her talebe cevap verebilecek bir anlayış benimseyeceğiz. Bu sayede de en iyiye ulaşacağız.’

Türkiye’nin yükselen değeri olma hedefine sahip Real Cam Balkon bu hedefe ulaşacak gibi gözüküyor. Güçlü tesisleşme ve kaliteden taviz vermeyen bir anlayışla cam balkon sistemlerinde kusursuzluk mümkün olacak. Üstelik farklı sistemlere uyum da tüm hızıyla sürecek!