Scroll Top

ÜRETİCİ 
BAYİLİK 
SİSTEMİ

1

ÜRÜNLERE AİT
CAM BALKON
PROGRAMI

1

TABELA
SHOWROOM STAND
DESTEĞİ

1

ONLİNE
ÖDEME
SİSTEMİ

1
CAM BALKON PROGRAMI
Türkiye’nin En Gelişmiş Cam Balkon Programı. Üretim Cam ve Malzeme Listesini Dakikalar İçerisinde Hazırlayın.
REAL CAM BALKON
BAYİLİK SÜRECİ
BAŞVURU
Real Cam Balkon Bayisi Olmak İçin Web Sitemizden veya Telefon İle Başvuru Yapılır
kk
ONAYDAN SONRA
Sözleşme Sonrası Tabela Giydirme Showroom Stand Kurulumu Kurumsal Kimlik ve Program Desteği Sağlanır
BİREBİR EĞİTİM
Yerinde Birebir Eğitim Verilir. Tüm Pratik Bilgiler ve Önemli Noktalar Uygulamalı Olarak Gösterilir.
TEKNOLOJİK ALT YAPI
Kredi Kartı Ödeme Sistemi ile Yerinde Ödeme Alabilirsiniz. E-Ticaret Web Sitemizden Kolayca Siparişlerinizi Verip Takibini Yapabilirsiniz. Cam Balkon Programı ile Kolayca Üretiminizi Gerçekleştirirsiniz.
AYRICALIKLAR
Artık Ailemizin Bir Parçasısınız! Marka Prestijimiz Sizlerin Hizmetinizde ! Kalite ve Kurumsal Kimliğinizi Pekiştirip Real Uzmanlığıyla Ayrıcaklık Bir Noktaya Gelirsiniz.
BİRLİKTE BÜYÜYELİM
Üretici Bayilik Sistemimiz İle Yeni Veya Var Olan Showroomunuzu Birlikte Düzenleyelim ! Real Markalı Ürünleri Satmak Size ve Müşterilerinize Ayrıcalıklar Sağlayacaktır!
BAYİLERİMİZ İLE RÖPORTAJ
TEKNİK DESTEK
R

eal Cam Balkon Teknik Destek Birimi Siz Değerli Bayilerimize Haftanın 7 Günü Hizmet Sunar. Montaj Üretim Ödeme Sistemi ve Cam Balkon Programı İle İlgili Destekler Bir Telefon Kadar Uzağınızda Olacaktır. Telefon ile Çözülemeyen Problemlerde Ekip Gönderilmektedir.

REKLAM

Tüm bayilerimizin internet sitelerine yönlendirmeli görüntülü ve arama reklamları sağlamaktayız. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarında ve televizyon reklamlarımız da belirli program dahilinde devam etmektedir.

FİKİR ÖNEMLİ

Real Cam Balkon Arge Ekibi ürün ve hizmetlerimizin gelişiminde siz bayilerimizin fikir ve düşüncelerinize büyük önem vermektedir.

İKİSİ BİR ARADA

Piyasa ürünü cam balkonla aynı fiyata Real Marka Gold Seri ile müşterinizi kaçırmayın ! Fiyat olarak piyasa ile mücadele edin. Hem Gold Seriyi hemde Real Cam Balkon Sistemlerini birlikte sunun!

REAL-LOGO-128
CAM BALKONDA DOĞRU ADRES!

Bayilik Sistemimiz ile ilgili tüm detayları yüz yüze görüşerek anlatmak isteriz. Rekabetin yoğun olduğu sektörde her zaman bir sıfır önde olabilirsiniz !

Bayilik Başvuru Formu

    YARDIM?

    Bayilik hakkında detaylı bilgi için 0850 466 73 25 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.